logo

Jūsu dzīve kļūs gaišāka!

Résidence Lumière ir unikāla dzīvojamā ēka prestižākajā Rīgas daļā – “klusajā centrā”. To ieskauj parki, vēstniecības, ievērojami vēstures un arhitektūras objekti, turklāt nams kā jūgendstila arhitektūras piemineklis ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Šobrīd nama galvenā misija ir nodrošināt gaišumu, dzīves komfortu un estētisko baudījumu Jums un Jūsu ģimenei. 

Atrašanās vieta

Katrs rīdzinieks zina – ja Jūsu dzīvesvieta ir “klusais centrs”, tas liecina par to, ka esat estēts un labi nodrošināts cilvēks. Pilsētas daļa, kurā atrodas Résidence Lumière, tiek uzskatīta par prestižāko dzīvojamo rajonu Rīgā. Ielas ir mierīgas – bez trokšņainas satiksmes – ar lielisku arhitektūru, ēnainiem parkiem, grezniem namiem, kur mājvietu radušas dažādu valstu vēstniecības, labākie pilsētas restorāni, mājīgas kafejnīcas un izsmalcināti vīnu veikali. Résidence Lumière apkārtne izstaro mieru, pārticību un vēsta par iedzīvotāju prasmi baudīt dzīvi. 

Dizains

Ienākot Résidence Lumière, Jūs acumirklī pārsteigs nama gaišums un mājīgums. Šīs sajūtas ir likumsakarīgas. Rūpīgi saglabājot senās ēkas autentisko šarmu, mēs esam paplašinājuši visas logu ailes, ārsienās un uz jumta iebūvējuši vairākus desmitus jaunu logu ar panorāmas skatu (nemainot ēkas vēsturisko izskatu). Saprotot, cik liela loma dzīves komforta baudīšanā ir apgaismojumam, esam darījuši visu, lai piepildītu Jūsu Rīgas mājokli ar saules siltumu un gaismu. Mēs ar prieku nodrošināsim Jums ekskluzīvu dzīves kvalitāti! 

0

Pieejamie dzīvokļi

0

Rezervēti dzīvokļi

0

Pārdoti dzīvokļi