saules gaisma

No pirmās minūtes ierodoties Résidence Lumière jūs sajutīsiet bagātīgo dienas gaismu un komfortu. Šī sajūta nav nejauša. Vienlaikus rūpīgi saglabājot vecās ēkas autentisko šarmu esam palielinājuši visu esošo logu embrasures un izbūvējuši vairākus desmitus jaunu panoramas logu, jaunu sienu un jumtu, kas ir pieskaņots ēkas vēsturiskajam izskatam. Mēs izprotam patiesi svarīgo apgaismojuma nozīmi, lai padarītu jūsu dzīvi maksimāli komfortablu un piepildītu jūsu mājas ar saules stariem, lai jūs varētu baudīt ekskluzīvu dzīvi Rīgā.

Jugendstil

Rūpīga attieksme pret ancientness ar izmantošanu mūsdienu tehnoloģiju kļuva kombinācija, kas mums bija par pamatu
atjaunošanai ar jūgendstila arhitektūras pieminekļa 11 Rūpniecības ielā Rīgā. Vakarā unikāls fasādes ēkas tagad izceļas pateicoties sarežģīta sistēma, apgaismojuma arhitektūras elementiem: arkas, erkeri, balkoni. Tradicionāli pārpilns rotātas kāpnes ar stikla kupolu tika papildināta ar panorāmas liftu ar gleznām.
  Durvju un logu dizains tika saglabāta, bet viņi kļuva vieglāk vadāmu lietošanā. Original atjaunoja parkets no kāpnēm atkal ieguva savu spīdumu un izturību. Veidojot Résidence Lumière mums izdevās saglabāt iepriekšējo grandiozitāte jūgendstila kas padara ēkas pie Rūpniecības ielas neatkārtojamu un tajā pašā laikā mēs, izmantot modernās tehnoloģijas, kas ļāva mums, lai padarītu šo māju vēl ērtāku un skaistāku.

 

Apartamentu dizains

Résidence Lumière ir radīta Jūsu komfortam, tāpēc piedāvājam dzīvokļus ar jau gatavu izsmalcinātu interjera dizainu. Labākie latviešu speciālisti šiem apartamentiem ir izstrādājuši vairākus interjera variantus - no romantiskā jūgendstila līdz mūsdienīgam high-tech stilam. Grīdas segums katrā telpā, sienu un griestu apdare, durvis, gaismas slēdži un gaismas ķermeņi – mūsu interjerā viss ir saskaņots līdz sīkākajai detaļai. Jums atliek vien izvēlēties sev tīkamāko variantu. 
 
 


Mūsdienīgais High-Tech
 
 

Romantiskais jūgendstils
 
Gaišs parkets, sudraboti mirdzošs sienu pārklājums un daudz baltās krāsas. Šādu vidi lieliski papildina ultramodernu mēbeļu asās līnijas, stikla un hroma interjera elementi. Jums patīk lakonisms un stilīgs funkcionālisms? Šis būs Jūsu ideālais interjera variants. 
 
Šis stils ir drosmīgs, bet ne izaicinošs, tas Jums ies pie sirds, ja priekšroku dodat komfortam ar nelielu senās izsmalcinātības piesitienu. Kapučino krāsas parkets istabās, krēmkrāsas sienas ar ornamentiem augšdaļā vizuāli paplašina telpas un padara tās daudz gaišākas.
 
 Lakoniskais jūgendstils
 
 

Modernais glamūrs
 
Elegants un atturīgs stils, galvenokārt gaišos toņos, taču ar nelieliem tumšiem akcentiem, kas pasvītro graciozās interjera līnijas. Šis stils Jums būs piemērots, ja dodat priekšroku neuzkrītošai izsmalcinātībai, kas atklājas detaļās.  Trīskāršs viegli balināta ozolkoka parkets, gaišas krēmkrāsas sienas kombinācijā ar šampanieša krāsu, kurai piemīt neliels metālisks mirdzums. Ja esat skandināviskā stila cienītājs, taču Jums šķiet, ka tas tomēr ir pārāk atturīgs, droši izvēlieties eleganto postmodernisma interjeru labāko latviešu dizaineru izpildījumā.